Lutenea dla zdrowych oczu

Preparat wspomagający widzenie LuteneaChociaż badania oceniające funkcjonowanie narządu wzroku nie są obowiązkowe, to coraz więcej osób zaczyna takowe regularnie wykonywać. Niestety, powodem nie jest profilaktyka prozdrowotna, ale pojawiające się problemy z widzeniem. Okazuje się, że dzisiaj krótkowzroczność, zespół suchego oka czy zapalenie spojówek są powszechnymi schorzeniami, na które cierpi nawet co drugi mieszkaniec cywilizowanego świata. Ogromny wpływ na takie zjawisko ma postęp technologiczny. Ekrany wydzielające tzw. niebieskie światło są jednym z powodów pogorszenia stanu wzroku.

Naukowcy potwierdzają, że przeciętny Polak spędza nawet 4 godziny dziennie przed ekranem telewizora, tabletu czy smartfona. Co więcej, coraz więcej osób wykonuje też pracę biurową, czyli przed komputerem. 8 godzin dziennie przed jego ekranem stwarza ogromne zagrożenie dla prawidłowego funkcjonowania oczu.

Aby zadbać o wzrok, zapobiec występowaniu schorzeń, które mogą trwale uszkodzić siatkówkę oka albo zniwelować pierwsze niekorzystne objawy, które już udaje się odczuć, warto sięgnąć po w pełni bezpieczny suplement diety, jakim jest Lutenea. Poznaj ten preparat lepiej i spraw, że Twoje oczy będą funkcjonować nie tylko w pełnym komforcie, ale również przy zachowaniu 100% sprawności.

Najczęściej pojawiające się problemy ze wzrokiem, które poskromi Lutenea

Choroby narządu wzroku, które śmiało możemy nazwać tymi cywilizacyjnymi, to przede wszystkim te, które powstają w wyniku nieodpowiedniego trybu życia oraz wpływu czynników zewnętrznych. Niekorzystnie na nasze oczy działają promienie słoneczne, w tym promieniowanie UVA oraz UVB. To również wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia i wolne rodniki, które uszkadzają plamkę żółtą i rogówkę oka. Wspominaliśmy również o zagrożeniu ze strony tzw. niebieskiego światła. Okazuje się, że problemy ze wzrokiem wykazują dzisiaj najczęściej ci, którzy pracują przed monitorem komputera albo oglądają TV w nadmiernej liczbie godzin.

Do najczęstszych objawów problemów ze wzrokiem, które bardzo często uniemożliwiają normalne funkcjonowanie, zalicza się:

  • zespół suchego oka, czyli odczuwanie „piasku” pod powiekami,
  • łzawienie oczu,
  • pieczenie, świąd powiek,
  • stany zapalne, w tym zaczerwienienie spojówek,
  • krótkowzroczność.

Lutenea z luteiną dla pełnej ochrony oczu

Czy wiesz, że podstawowym składnikiem, który zabezpiecza gałkę oczną przed ingerencją szkodliwych czynników zewnętrznych i wpływa na sprawność funkcjonowania narządu wzroku, jest luteina? Niestety ludzki organizm nie jest jej w stanie samodzielnie wyprodukować, dlatego tak ważne jest jej dostarczanie z zewnątrz. Podstawowym składnikiem każdej kapsułki Lutenea jest właśnie luteina. Specjaliści potwierdzają, że regularne przyjmowanie tego rodzaju preparatu wspiera procesy ochronne gałek ocznych i minimalizuje ryzyko powstawania dysfunkcji plamki żółtej nawet o 43%.

Skład Lutenea, który korzystnie wpływa na nasz wzrok

Oprócz luteiny, której zadaniem jest ochrona przed wolnymi rodnikami, promieniowaniem UVA i UVB oraz wspieranie widzenia przy najlepszej ostrości obrazu, w składzie Lutenea znajduje się również cynk. Ten ma ogromny wpływ, patrząc na sprawne działanie siatkówki oka. Trzeba wiedzieć, że niedobór cynku prowadzi do krótkowzroczności i trwałego uszkodzenia narządu wzroku.

W Lutenea znajduje się też szereg witaminy z grupy B. To one wspomagają pracę nerwu wzrokowego i pomagają utrzymać idealne nawilżenie gałki ocznej.

Idealnie dobrany skład tego suplementu diety sprawia, że nasze oczy są nie tylko doskonale chronione, ale też niwelowane mogą być niekorzystne objawy, które nierzadko przeszkadzają nam w realizacji podstawowych czynności.

Jak stosować Lutenea, by wspierać wzrok?

Specjaliści, którzy na co dzień zajmują się tematyką profilaktyki prozdrowotnej w zakresie narządu wzroku oraz niwelowaniem objawów schorzeń oczu, przyznają, że miesięczna kuracja Lutenea pozwoli odzyskać komfort widzenia tym, którzy o swoje oczy chcą należycie dbać.

Wystarczy jedna tabletka Lutenea dziennie, by zauważyć poprawę widzenia i redukcję uprzykrzających życie dysfunkcji. Łzawienie oczu zanika, podobnie dzieje się z suchością oka, odczuwaniem pieczenia oraz świądu. Lutenea pozwala też pozbyć się opuchlizny, zaczerwienienia i obrzęków powiek. Pierwsze efekty suplementacji zauważyć można już po kilku dniach stosowania tego suplementu diety.

Co u Lutenea mówią inni?

Najbardziej przekonujące są opinie tych, którzy stosują bądź stosowali już suplement diety Lutenea. To oni w sposób najbardziej wiarygodny mogą wypowiedzieć się w zakresie jego działania. W przeważającej większości są to opinie pozytywne. W sieci znaleźć można wypowiedzi osób, które przez lata zmagały się z różnymi dolegliwościami narządu wzroku. Warto przytoczyć niektóre z nich:

„Wreszcie mogę pracować przed komputerem bez uczucia piasku pod powiekami. Zawodowe zadania realizuję dzięki temu szybciej i z lepszym efektem”,

„Dzięki Lutenea poskromiłam łzawienie oczu, z którym borykałam się od kilku lat. Pozytywne zmiany zauważyłam już po kilku dniach, a po miesięcznej kuracji moje widzenie jest o wiele ostrzejsze i bardziej wyraziste”,

„Odkąd regularnie przyjmuje Lutenea, problem z nawracającym zapaleniem spojówek całkowicie zniknął. Wreszcie mogę zdjąć ciemne okulary”.

Źródło – https://pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *