Jakie są najlepsze kremy do twarzy?

Często pewnie stojąc w drogeriach czy aptekach zadajemy sobie pytanie, jaki krem do twarzy będzie dla nas najlepszy.? Krem do twarzy to bardzo trudna i poważna decyzja. Przy jego doborze należy kierować się nie dobrze rozreklamowaną marką, a głównie właściwościami swojej cery, naszym wiekiem, a także porą roku, o czym nie każdy pamięta. Podczas upałów cera często się przetłuszcza nie wymaga więc dodatkowego natłuszczenia, zaś zimą podczas srogich mrozów często pękają nam naczynka, a cera staje się mocno wysuszona i podrażniona. Kremy do twarzy dzielą się również w zależności od wieku. Do 25 roku życia cera zazwyczaj utrzymuje młody i gładki wygląd, niestety już po tym okresie mogą zacząć pojawiać się pierwsze płytkie zmarszczki, zmieniają się także potrzeby cery. Należy już pomyśleć o kremach zapewniających cerze ujędrnienie. No i oczywiście podział pod względem typu cery. Może ona być sucha, tłusta lub mieszana. Kierując się doborem kremu powinniśmy mieć na uwadze głównie typ naszej cery.

Pamiętajmy więc , by obserwować potrzeby naszej twarzy, to ona podpowiada nam czego jej brakuje. Sprawdzający się krem przez kilka ostatnich miesięcy nie koniecznie musi być najlepszym na kilka kolejnych. Typ cery i jej potrzeby mogą diametralnie się zmieniać, co jest uzależnione od naszej diety, stylu życia, pory roku i jak wcześniej wspomniałyśmy typu cery.

Oczywiście zwracanie uwagi na markę również jest bardzo istotne, ponieważ bezpieczniej jest wybrać sprawdzony i polecany krem niż preparaty niewiadomego pochodzenia. Niestety sprawdzone i renomowane marki zazwyczaj powiązane są z wysoką ceną, na szczęście dostępne są także kremy do twarzy równie skuteczne, co te z najwyższych półek cenowych.

Najlepsze kremy do twarzy, to nie te, z których zadowolone są nasze przyjaciółki czy szerokie grono znajomych, a te, które poprawiają wygląd i witalność naszej cery i tym głównie powinnyśmy kierować się przy doborze kremu. Jeśli jednak obawiamy się, że dokonamy błędnego wyboru, śmiało możemy umówić się z dermatologiem, który udzieli nam szczegółowych wskazówek, jak zadbać o własną cerę i jakich kremów używać.

Źródło:

sliminazer gdzie kupić I ravestin apteka I artroser sklad I Calminax apteka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *