Jaki związek ma plaster z odchudzaniem?

szczupła i piękna kobieta

Diety cud, zdrowe odżywianie, treningi na siłowni, bieganie, odchudzające herbatki i pastylki spalające tłuszcz – to wszystko już było. Nadszedł czas na totalną rewolucję i zupełnie nowatorski produkt – plastry odchudzające. Taką propozycję ma dla nas firma RevitaPharm, znana już z innych produktów wspomagających odchudzanie. Co wyróżnia plastry sliminazer z całej gamy innych produktów? Przede wszystkim ich forma, która umożliwia walkę z tkanką tłuszczową przez 24 godziny na dobę.

Plastry sliminazer stosowanie.

Stosując się do zaleceń producenta plaster przyklejamy w wybrane miejsce na ciele, tak aby było to dla nas wygodne i komfortowe. Zawarte w plastrze naturalne składniki są systematycznie uwalniane przez 12 godzin i przedostają się bezpośrednio do krwiobiegu. Po upływie 12 godzin plaster należy zdjąć i przykleić nowy. Gwarantuje to ciągłość kuracji i stałe działanie substancji aktywnych. W jednym opakowaniu produktu sliminazer znajdziemy 30 sztuk plastrów. Łatwo przekalkulować, że wystarczą nam one na miesięczną kurację.

Suplement sliminazer skład.

W plastrach sliminazer zastosowano tylko naturalne składniki, dzięki czemu nie musimy obawiać się wystąpienia skutków ubocznych. Znajdziemy wśród nich L- karnitynę, zieloną herbatę, jagody Acai, pieprz cayenne, owoce Garcinia Cambogia, a także owoce guarany, które dodadzą nam energii i zmniejszą poczucie zmęczenia. Tak skomponowane składniki pobudzają przemianę materii i spalają nadmiar tkanki tłuszczowej z najbardziej newralgicznych miejsc. Fenomen plastrów sliminazer polega na tym, że działają one zarówno w dzień jak i w nocy. Chudniemy bez wysiłku, a jedyne o czym musimy pamiętać, to wymiana plastra. Prościej już się nie da.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *