Dodaj cerze koloru

Wszystkie marzymy o pięknej, lśniącej cerze pozbawionej przebarwień, popękanych naczynek i i fioletowych podków pod oczami. Wybierając odpowiedni preparat możesz zapewnić swojej twarzy zdrowy i piękny wygląd przez cały dzień. To właśnie dzięki odpowiednim kosmetykom będziesz wyglądała na wypoczętą.

Używaj kremów tonizujących

Kremy koloryzujące to połączenie kremu pielęgnującego i wyrównującego koloryt cery odkładu. Efekt jego zastosowania jest natychmiastowy, a uzyskany dzięki kremowi delikatny kolor znika po umyciu twarzy.
Korzystaj z preparatów koloryzujących

Preparaty koloryzujące to te, które w swoim składzie zawierają substancje brązujące czyli wyciąg z orzecha czy marchwi. Stosowane codziennie doskonale nawilżają suchą cerę i stopniowo dają efekt opalenizny.

Stosuj samoopalacze

Poprawnie zastosowany samoopalacz szybko przyciemnia skórę nadając jej jednolitego kolorytu. Aby nie powstały smugi wcześniej zrób sobie peeling. Samoopalacz nakładaj punktowo na nosie, brodzie i kościach policzkowych. Rozsmaruj go na boki, w dół. Znacznie wygodniejsza w zastosowaniu jest chusteczka nasączona samoopalaczem, ponieważ wystarczy nią tylko przetrzeć twarz.
Odpowiedni podkład

Jeśli sama nie potrafisz dobrać sobie podkładu do własnej cery, skorzystaj z pomocy kosmetyczki . by cera wyglądała idealnie konieczny jest odpowiedni dobór kosmetyku, dlatego jeśli masz wątpliwości nie podejmuj decyzji sama. Istotny jest twój wiek, ponieważ większość podkładów można podzielić na grupy wiekowe. Kolejne kryterium to rodzaj cery. Jeśli masz cerę suchą, stosuj preparaty nawilżające, jeśli tłustą, preparaty matujące, jeśli zaś mieszaną, należy stosować podkłady przeznaczone właśnie do takiej cery. By makijaż wyglądał naturalnie konieczny jest odpowiedni dobór jego koloru w zależności od twojego naturalnego kolorytu cery.

Solarium to najpopularniejsza metoda nadawania skórze odpowiedniego koloru. Korzystanie z niego zapewnia skórze całego ciała jednolitą idealną opaleniznę. Jednak nadmierne z niego korzystanie podobnie jak opalanie na słońcu przyspiesza starzenie skóry. Pamiętajmy również, że kilka pierwszych wizyt powinno trwać możliwie jak najkrócej, stopniowo dopiero wydłużając czas opalania. Przed skorzystaniem z solarium musimy także zapoznać się z przeciwwskazaniami.

Więcej informacji:

bioxyn stosowanie I ravestin opinie I artroser allegro I lutenea gdzie kupić

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *